Biz Kimiz?

UB Sigorta, sigortacılığın tüm branşlarında, yurt içi ve yurt dışında dünyanın en büyük ve en güçlü reasürans şirketleriyle çalışan, hasarı en kısa zamanda ve eksiksiz ödeyen sigorta şirketlerinin temsilciliğini yapmaktadır.

Çalıştığımız sigorta şirketleri Quick Sigorta, Ankara Sigorta, Ana Sigorta. Güçlü bir reasürans yapısına sahip olan şirketlerinin temsilciliğini yapan UB Sigorta Sigorta, Müşterilerine, almış oldukları ürünlerin imkan tanıdığı tüm hizmetleri her koşulda doğru bir şekilde ulaştırmayı hedeflerken, yetkin, eğitimli personeli ile tüm branşlarda gündemi, kanun ve kuralları, sigortacılık güncelini takip ederek başarılı bir şekilde büyümesine devam etmektedir.

Vizyonumuz, Türkiye’de sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir acente olmaktır..

Misyonumuz, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır.

Sigortalılarımızla paylaştığımız bunca süre içerisinde zor günlerinde onlara destek olabilmenin haklı gururu çalışma şevkimizi en çok yükselten unsur olmuştur.

Sohbet
1
Whatsapp Hattı
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?